ANA SAYFA
KURUM KİMLİĞİ
HİZMETLER
Yatırım Danışmanlığı
Proje Danışmanlığı
Yönetim Danışmanlığı
YÖNETİCİ KADRO
REFERANSLARIMIZ
BİZE ULAŞIN
 green-dot Hava Durumu
Ankara için önümüzdeki üç gün :
ANKARA
ANKARA
ANKARA


 green-dot Döviz Kurları

 18/5/2022 00:02 - TCMB göstergesi

ALIŞ SATIŞ
USD 15.7776 15.8408
GBP 19.6069 19.7525
EURO 16.5512 16.6175
 green-dot KURUM KİMLİĞİ
business

     ARK Ltd. şirketi, iş yönetimi ve finansman konularında uluslararası danışmanlık hizmetleri vermek üzere 1993 yılından beri Ankara-Türkiye'de faaliyetini yürütmektedir. Şirket, yatırım, finans yönetimi, şirket yapılandırılması, şirket alımları ve birleşmeleri, risk yönetimi ve pazar araştırmaları konularında danışmanlık hizmetleri veren bölümleriyle yapılanmıştır. Bu bölümlerde değişik sektörlerde uluslararası deneyimi bulunan danışmanları ile farklı profile haiz müşterilerinin hizmet gereksinimlerini karşılamaktadır.

     Yaklaşımımız, müşterilerimiz için kişiye özel hazırladığımız pratik çözümler ile sürekli takibi içermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları kaynaklara istediklerinde ulaşma imkanı sağlayan model bir danışmanlık ağı ile çalışmaktayız. Gerçek işbirliklerine inanarak ve katkılarımızla müşterilerimizin işlerine bir artı değer kazandırdığına inandığımız kaynaklarımızı kullanmaktayız.

     ARK Ltd. uluslararası sektördeki haklı ününü, çeşitli Türk ve yabancı kuruluşlara yurt içi ve dışından sağladığı finansal olanaklar ve yönetim danışmanlık hizmetleri ile kazanmış bulunmaktadır. Şirket yurt dışında birlikteliğini sürdürdüğü muhtelif uluslararası finans kurumları ve yabancı şirketler ile kurduğu "joint-venture" modelleri ile finans sektöründe bir çok projeyi başarı ile sonuçlandırmıştır.

     Birçok firmanın büyüme dönemlerinde yeniden değerlendirmeye tabi tutulması veya ortaya çıkabilecek beklenmeyen sorunlara acil, geçerli ve ileriye yönelik çözümler bulması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ARK Ltd. müşterilerinin ortaya çıkan gereksinim ve beklentilerine titizlikle hazırlanmış stratejik yaklaşımlar, gerçekçi öneri ve istikrarlı finans seçenekleri ile gerektiğinde kriz yönetimi için acil ve kalıcı çözümler getirmektedir.

     ARK Ltd. bu hizmetleri yerine getirirken, stratejik ve kısa vadeli kritik konularda doğru ve gerçekçi tanılarda bulunarak, müşteri firma ile adeta bir ortak gibi çalışmaktadır. Böylece ARK Ltd. uluslararası üst düzey profesyonelliği, uzmanlarının mesleki yaratıcılıklarını birikim ve deneyimleriyle birleştirerek, varolan sorunlara kalıcı çözümler üretmekte ve gerektiğinde tüm sektörlere yönelik seçenekler sunabilmektedir.

     Şirket, geliştirilmiş özgün analitik yöntem ve modellerle finans piyasalarında risk analizi, yönetim faaliyeti öngörüleri, maliyet, fiyat dalgalanmaları ve pazar analizi yolu ile finansal strateji, teknolojik değişim ve diğer temel parametrelerde müşterilerin gerçek gereksinimlerini kısa sürede saptayarak, gerçekçi çözümler getirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

ARK BİR MARKADIR TAKLİTLERİYLE KARIŞTIRMAYINIZ.

ARK Teknoloji, Yatırım Geliştirme ve Ticaret Ltd. Şti.
Adres: Kahraman Kadın Sokak 20/5 06700 G.O.P - ANKARA / TÜRKİYE
Tel: +90 312 437 86 32   E-posta: ark@ark.com.tr